مشاوره دامپزشکی

مشاوره دامپزشکی شیراز + دامپزشکی شبانه روزی 🐶 🐾

اهمیت مشاوره دامپزشکی :

بسیاری از مشکلات و بیماری هایی که در طول پرورش و نگهداری حیوانات خانگی بوجود می آید و سبب صرف هزینه های کلان درمان می شود در نتیجه مدیریت غلط و عدم آگاهی نسبت به اصول صحیح کاری ، مدیریتی و پرورشی است و جای خالی آموزش و مشاوره دامپزشکی دقیق و تخصصی را نشان می دهد .

پس از مراجعه و انجام اقدامات درمانی نیز در بسیاری از مواقع عدم دستیابی به نتیجه دلخواه را شاهد هستیم که مجددا جای خالی آموزش صحیح و مشاوره اصولی و تخصصی را آشکار می سازد . زمانیکه دسترسی به درمان امکان پذیر نیست و جان حیوانات در خطر است باید از شخصی مورد اعتماد و آگاه به کمک های اولیه دامپزشکی کمک گرفت تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به نتیجه ای مطلوب متناسب با امکانات دست پیدا کند و بیماران را به سوی مراکز درمانی متناسب با شرایط خاص مراجعه کنندگان هدایت کند .

 

مشاوره دامپزشکی شیراز :

این مجموعه به  عنوان مشاوره دامپزشکی ، در خدمت صاحبان حیوانات خانگی بوده ؛ راهنمایی های مورد نیازشان را در اختیار آنها قرار داده و کمکی به رفاه حال صاحبان حیوانات باید این اطمینان را داشته باشند که علم کافی در زمینه خریداری ، نگهداری و پرورش حیوانات خانگی و همچنین کمک های اولیه حیوانات خانگی را دارند و از شخصی معتمد کمک خواسته و پس از آن اقدام به خریداری ، نگهداری و پرورش حیوانات خانگی کنند .تلاش بر این اسانات و حیوانات خانگی شود و بدین ترتیب گامی در جهت کاهش نگرانی ها و صرف هزینه های کلان آنها برداشته شود .

مشاوره تلفنی دامپزشکی شیراز

 

مشاوره دامپزشکی شبانه روزی :

هدف این است که بصورت شبانه روزی اطمینان حاصل شود که شیوه های مدیریتی ، تغذیه ای ، پرورشی ، نگهداری و کمک های اولیه حیوانات خانگی به لحاظ آموزشی ، فنی و مدیریتی قابل اطمینان است و خطر ریسک کردن و آزمون و خطا و پیدایش بیماری ها در شروع و در طول نگهداری و پرورش حیوانات خانگی پایین می آید تا بتوان با خیالی آسوده به این مخلوقات خداوند و صاحبان آنها کمک کرد .

مشاوره دامپزشکی(Veterinary advice) شبانه روزی دکتر مردانی با تکیه بر تخصص کاملا مرتبط ، تجربه و ارتباطات در زمینه دامپزشکی و ایجاد شبکه های قوی مشاوره ای در شهرهای شیراز یزد کرمان تهران اصفهان مشهد بوشهر ارومیه و شهرکرد بصورت شبانه روزی بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم به مراکز درمانی و خدماتی دامپزشکی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه و با توجه به شرایط شخصی شما به جواب درست دست پیدا کنید.

 

در چه زمینه هایی می توانیم مشاوره دامپزشکی آنلاین بگیریم ؟

چنانچه به بروز بیماری در حیوانات خانگی خود از جمله سگ گربه کاسکو خرگوش عروس هلندی لاک پشت و … مشکوک شده اید و بدنبال درمان آن هستید .

 1. تربیت سگ و گربه و سایر حیوانات خانگی
 2. ارائه مشاوره رایگان تربیت آن ها
 3. مشاوره  در رابطه با واکسن سگ ، واکسن گربه ، درمان ضد انگلی در حیوانات خانگی و واکسیناسیون سایر حیوانات .
 4. بروز مواقع اورژانسی از جمله مسمومیت ها ، تصادف ، شکستگی ها در سگ و گربه و خوگوش و پرندگان
 5. عقیم سازی سگ و گربه و خرگوش ( هزینه عقیم سازی در شیراز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، یاسوج ، مشهد ، اصفهان )
 6. مشاوره رایگان  پیرامون صدور شناسنامه ، صدور گواهی سلامت حیوانات و کاشت میکروچیپ
 7. مشاوره خرید و فروش حیوانات در شهرهای مختلف ( خرید و فروش سگ گربه خرگوش خوکچه همستر طوطی کاسکو عروس هلندی و … )
 8. ارائه مشاوره های پیرامون نحوه پرورش حیوانات
 9. مشاوره تغذیه پرندگان ، مشاوره تغذیه سگ و گربه
 10. سایر زمینه های مرتبط با دامپزشکی

 

با مشاوره دامپزشکی شیراز جلوی هزینه های اضافی را بگیرید

یک مشاوره تخصصی و ارزان کمک بسیار زیادی به کم کردن هزینه های کلان در مسیر این سرمایه گذاری ها می کند .

قاعدتا می بایست قبل از مراجعه حضوری به هر شخص ، مرکز درمانی دامپزشکی و یا تجاری دامپزشکی با شخصی معتمد و شناخته شده در این زمینه مشورت نموده تا با توجه به امکانات و شرایط موجود شما تشخیص دهد که راه حل مشکل شما چیست .

 1. هزینه هایی دوباره کاری ها
 2. مراجعات مکرر به دامپزشکان متفاوت
 3. هزینه های گزاف تامین مواد اولیه از منابع اشتباه
 4. هزینه های اضافی تجهیز
 5.  هزینه هایی که از بی اطلاعی و عدم آموزش صحیح کارکنان و انجام آزمون و خطاهای زیاد بوجود خواهد آمد

 

مشاور تغذیه دامپزشکی شیراز

در مسیر پرورش حیوانات و پروسه های درمانی نیز در بسیاری از موارد با مشکلات مدیریتی ، رفتاری ، تغذیه ای و تربیتی رو به رو هستیم که نیاز به دریافت مشاوره از فردی مورد اطمینان را الزامی می کند تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به بهترین و مطمئن ترین خدمات درمانی و مشاوره ای برحسب شرایط شما دست پیدا کنیم .

مشاوره تلفنی دامپزشکی پرندگان در شیراز :

قبل از مراجعه به مراکز درمانی با مشاوره تلفنی دامپزشکی پرندگان زینتی و صنعتی تماس بگیرید . جواب سوالات خود را در خانه بگیرید . به شما می گوییم آیا نیاز به مراجعه دارید یا خیر ! به شما بهترین مرکز و بهترین متخصصان طیور کشور را متناسب با نیاز شما و هر کجا باشید معرفی می کنیم . این خدمات شبانه روزی است و مشاوره درمان تغذیه و نگهداری پرندگان را شامل می شود.

 

جهت دریافت مشاوره تخصصی دامپزشکی مراحل زیر را طی کنید :

 

  لطفا قبل از تماس اطلاعات خود را کامل وارد کنید

هزینه مشاوره تلفنی : ۲۰ هزار تومان
جهت واریز وجه اینجا را کلیک کنید
تماس با خانم دکتر مردانی و دریافت مشاوره / شماره تماس: ۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱

3.3/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا