مشاوره دامپزشکی شیراز

بسیاری از مشکلات و بیماری هایی که در طول پرورش و نگهداری حیوانات خانگی بوجود می آید و سبب صرف هزینه های کلان درمان می شود در نتیجه مدیریت غلط و عدم آگاهی نسبت به اصول صحیح کاری ، مدیریتی و پرورشی است و جای خالی آموزش و مشاوره ای دقیق و تخصصی را نشان می دهد .

پس از مراجعه و انجام اقدامات درمانی نیز در بسیاری از مواقع عدم دستیابی به نتیجه دلخواه را شاهد هستیم که مجددا جای خالی آموزش صحیح و مشاوره اصولی و تخصصی را آشکار می سازد . زمانیکه دسترسی به درمان امکان پذیر نیست و جان حیوانات در خطر است باید از شخصی مورد اعتماد و آگاه به کمک های اولیه دامپزشکی کمک گرفت تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به نتیجه ای مطلوب متناسب با امکانات دست پیدا کند و بیماران را به سوی مراکز درمانی متناسب با شرایط خاص مراجعه کنندگان هدایت کند .

صاحبان حیوانات باید این اطمینان را داشته باشند که علم کافی در زمینه خریداری ، نگهداری و پرورش حیوانات خانگی و همچنین کمک های اولیه حیوانات خانگی را دارند و از شخصی معتمد کمک خواسته و پس از آن اقدام به خریداری ، نگهداری و پرورش حیوانات خانگی کنند .

تلاش بر این است که به عنوان مشاوره دامپزشکی ، در خدمت صاحبان حیوانات خانگی بوده ؛ راهنمایی های مورد نیازشان را در اختیار آنها قرار داده و کمکی به رفاه حال صاحبان حیوانات و حیوانات خانگی شود و بدین ترتیب گامی در جهت کاهش نگرانی ها و صرف هزینه های کلان آنها برداشته شود .

مشاوره تلفنی دامپزشکی شیراز

جهت دریافت مشاوره تخصصی دامپزشکی مراحل زیر را طی کنید :

  لطفا قبل از تماس اطلاعات خود را کامل وارد کنید

 1. هزینه مشاوره دامپزشکی تلفنی : ۲۰ هزار تومان
 2. جهت واریز وجه اینجا را کلیک کنید
 3. تماس با خانم دکتر مردانی و دریافت مشاوره / شماره تماس: ۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

مشاوره دامپزشکی شبانه روزی :

هدف این است که بصورت شبانه روزی اطمینان حاصل شود که شیوه های مدیریتی ، تغذیه ای ، پرورشی ، نگهداری و کمک های اولیه حیوانات خانگی به لحاظ آموزشی ، فنی و مدیریتی قابل اطمینان است و خطر ریسک کردن و آزمون و خطا و پیدایش بیماری ها در شروع و در طول نگهداری و پرورش حیوانات خانگی پایین می آید تا بتوان با خیالی آسوده به این مخلوقات خداوند و صاحبان آنها کمک کرد .

مشاوره دامپزشکی شبانه روزی دکتر مردانی با تکیه بر تخصص کاملا مرتبط ، تجربه و ارتباطات در زمینه دامپزشکی و ایجاد شبکه های قوی مشاوره ای در شهرهای شیراز یزد کرمان تهران اصفهان مشهد بوشهر ارومیه و شهرکرد بصورت شبانه روزی بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم به مراکز درمانی و خدماتی دامپزشکی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه و با توجه به شرایط شخصی شما به جواب درست دست پیدا کنید.

مشاوره دامپزشکی آنلاین

در چه زمینه هایی می توانیم مشاوره دامپزشکی آنلاین بگیریم ؟

 1. چنانچه به بروز بیماری در حیوانات خانگی خود از جمله سگ گربه کاسکو خرگوش عروس هلندی لاک پشت و … مشکوک شده اید و بدنبال درمان آن هستید .
 2. تربیت سگ و گربه و سایر حیوانات خانگی و تصحیح رفتارهای نامطلوب در حیوانات و ارائه مشاوره رایگان تربیت آن ها
 3. مشاوره دامپزشکی در رابطه با واکسن سگ ، واکسن گربه ، درمان ضد انگلی در حیوانات خانگی و واکسیناسیون سایر حیوانات .
 4. بروز مواقع اورژانسی از جمله مسمومیت ها ، تصادف ، شکستگی ها در سگ و گربه و خوگوش و پرندگان
 5. عقیم سازی سگ و گربه و خرگوش و هزینه عقیم سازی سگ و گربه و خرگوش در شهرهای شیراز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، یاسوج ، مشهد ، اصفهان و سایر شهرها
 6. مشاوره رایگان دامپزشکی پیرامون صدور شناسنامه ، صدور گواهی سلامت حیوانات و کاشت میکروچیپ
 7. مشاوره خرید و فروش حیوانات در شهرهای مختلف ( خرید و فروش سگ گربه خرگوش خوکچه همستر طوطی کاسکو عروس هلندی و … )
 8. ارائه مشاوره های پیرامون نحوه پرورش حیوانات
 9. مشاوره تغذیه پرندگان ، مشاوره تغذیه سگ و گربه
 10. سایر زمینه های مرتبط با دامپزشکی

مشاوره تلفنی دامپزشکی پرندگان

قبل از مراجعه به مراکز درمانی با مشاوره تلفنی دامپزشکی پرندگان زینتی و صنعتی تماس بگیرید . جواب سوالات خود را در خانه بگیرید . به شما می گوییم آیا نیاز به مراجعه به دامپزشکی پرندگان را دارید یا خیر ! به شما بهترین مرکز دامپزشکی پرندگان و بهترین متخصصان طیور کشور را متناسب با نیاز شما و هر کجا باشید معرفی می کنیم . این خدمات شبانه روزی است و مشاوره درمان تغذیه و نگهداری پرندگان را شامل می شود.

مشاوره دامپزشکی تلفنی

زمینه های مشاوره دامپزشکی هیچگونه محدودیتی ندارد.

قبل از هرگونه اقدام درمانی در همه موارد گرفتن پاسخ مناسب از سوی دامپزشک متخصص که با توجه به شرایط شما را راهنمایی کند را در اولویت قرار دهید .

جهت دریافت مشاوره تخصصی دامپزشکی مراحل زیر را طی کنید :

  لطفا قبل از تماس اطلاعات خود را کامل وارد کنید

 1. هزینه مشاوره دامپزشکی تلفنی : ۲۰ هزار تومان
 2. جهت واریز وجه اینجا را کلیک کنید
 3. تماس با خانم دکتر مردانی و دریافت مشاوره / شماره تماس: ۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس و مشاوره دکتر مردانی