لیست کلینیک هالیست کلینیک های شیراز

مشاوره رایگان تلفنی دامپزشکی بوشهر

مشاوره رایگان دامپزشکی بوشهر

مشاوره دامپزشکی بوشهر | مشاوره رایگان تلفنی دامپزشکی بوشهر | مشاوره تلفنی دامپزشکی بوشهر

بسیاری از مشکلات و بیماری هایی که در طول پرورش و نگهداری حیوانات خانگی بوجود می آید و سبب صرف هزینه های کلان درمان می شود در نتیجه مدیریت غلط و عدم آگاهی نسبت به اصول صحیح کاری ، مدیریتی و پرورشی است و جای خالی آموزش و مشاوره ای دقیق و تخصصی را نشان می دهد .

 در چه زمینه هایی می توانیم مشاوره دامپزشکی بگیریم ؟

  1. چنانچه به بروز بیماری در حیوانات خانگی خود از جمله سگ گربه کاسکو خرگوش عروس هلندی لاک پشت و … مشکوک شده اید و بدنبال درمان آن هستید .
  2. تربیت سگ و گربه و سایر حیوانات خانگی و تصحیح رفتارهای نامطلوب در حیوانات و ارائه مشاوره رایگان تربیت آن ها
  3. مشاوره دامپزشکی در رابطه با واکسن سگ ، واکسن گربه ، درمان ضد انگلی در حیوانات خانگی و واکسیناسیون سایر حیوانات .
  4. بروز مواقع اورژانسی از جمله مسمومیت ها ، تصادف ، شکستگی ها در سگ و گربه و خوگوش و پرندگان
  5. عقیم سازی سگ و گربه و خرگوش و هزینه عقیم سازی سگ و گربه و خرگوش در شهرهای شیراز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، یاسوج ، مشهد ، اصفهان و سایر شهرها
  6. مشاوره رایگان پیرامون صدور شناسنامه ، صدور گواهی سلامت حیوانات و کاشت میکروچیپ
  7. مشاوره رایگان خرید و فروش حیوانات در شهرهای مختلف ( خرید و فروش سگ گربه خرگوش خوکچه همستر طوطی کاسکو عروس هلندی و … )
  8. ارائه مشاوره های پیرامون نحوه پرورش حیوانات
  9. مشاوره رایگان تغذیه پرندگان ، مشاوره رایگان تغذیه سگ و گربه
  10. سایر زمینه های مرتبط با دامپزشکی

زمینه های مشاوره دامپزشکی هیچگونه محدودیتی ندارد.

قبل از هرگونه اقدام درمانی در همه موارد گرفتن پاسخ مناسب از سوی دامپزشک متخصص که با توجه به شرایط شما را راهنمایی کند را در اولویت قرار دهید .

تماس با مشاوره دامپزشکی بوشهر : 
۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹
۰۹۱۲۰۸۰۹۸۷۴

مشاوره دامپزشکی بوشهر

روند درمان تخصصی حیوانات بوشهر چگونه است ؟

” دکترحیوانات ” جهت سهولت درمان حیوانات بوشهر و سایر نقاط جنوب کشور شبکه ارتباطی قوی میان متخصصین دامپزشکی ساکن در شهرهای جنوبی برقرار کرده است تا بیماران به دامپزشکان با تخصص های شغلی مخصوص معرفی شوند و از پرداخت هزینه های مکرر بدون دستیابی به نتیجه مطلوب جلوگیری شود .

[us_message color=”green”]تلاش بر این است که به عنوان مشاوره دامپزشکی ، در خدمت صاحبان حیوانات خانگی بوده ؛ راهنمایی های مورد نیازشان را در اختیار آنها قرار داده و کمکی به رفاه حال صاحبان حیوانات و حیوانات خانگی شود و بدین ترتیب گامی در جهت کاهش نگرانی ها و صرف هزینه های کلان آنها برداشته شود .
دریافت مشاوره رایگان دامپزشکی : ۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹[/us_message]

مشاوره دامپزشکی بوشهر :

هدف این است که اطمینان حاصل شود که شیوه های مدیریتی ، تغذیه ای ، پرورشی ، نگهداری و کمک های اولیه حیوانات خانگی به لحاظ آموزشی ، فنی و مدیریتی قابل اطمینان است و خطر ریسک کردن و آزمون و خطا و پیدایش بیماری ها در شروع و در طول نگهداری و پرورش حیوانات خانگی پایین می آید تا بتوان با خیالی آسوده به این مخلوقات خداوند و صاحبان آنها کمک کرد .

خانم دکتر مردانی با تکیه بر تخصص کاملا مرتبط ، تجربه و ارتباطات در زمینه دامپزشکی و ایجاد شبکه های قوی مشاوره ای در شهرهای شیراز یزد کرمان تهران اصفهان مشهد بوشهر ارومیه و شهرکرد بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم به مراکز درمانی و خدماتی دامپزشکی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه و با توجه به شرایط شخصی شما به جواب درست دست پیدا کنید.


شما می توانید قبل از مراجعه حضوری به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

مشاوره دامپزشکی بوشهر

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن