عقیم سازی گربه در شیراز و هزینه ها

انجام جراحی عقیم سازی گربه نر و ماده در شیراز

عقیم سازی گربه در شیراز | جراحی عقیم سازی گربه ماده در شیراز | هزینه عقیم سازی گربه نر و ماده شیراز

روزانه گزارش های بسیار زیادی از صاحبان این حیوان بازیگوش می رسد که گربه شان رفتار های جفت گیری ناخواسته انجام می دهد ، سر و صدای زیادی دارد ، شیطنت و فعالیت بسیار زیادی در خانه دارد و یا نا آرام است و درنتیجه مراقبت و نگهداری از او را برای آنها بسیار سخت کرده ! از این رو مطالعه در زمینه اهمیت جراحی عقیم سازی گربه ها را جدی تر می سازد .

فواید جراحی عقیم سازی گربه نر و فواید جراحی عقیم سازی گربه ماده چیست ؟

بررسی هایی که توسط دامپزشکان متخصص به روی بیماری های گربه ها انجام شده نشان داده که دلیل و یا زمینه ساز بسیاری از بیماری های دوست بازیگوش شما از جمله انواع سرطان ها ، بارداری های ناخواسته ، جفت گیری های ناخواسته ، نا آرامی ها ، عفونت ها و بیماری های خطرناک رحمی ، عفونت ها و بیماری های دستگاه ادراری ، عفونت ها و بیماری های دستگاه تولید مثلی گربه نر و گربه ماده و مشکلات زمان فحلی و رفتارهای ناخوشایند جنسی آنها و… عقیم نشدن و فعالیت تولید مثلی آن ها است !

چنانچه شما از گربه ای نگهداری می کنید و یا درصدد هستید که در آینده نزدیک گربه ای به خانه بیاورید ، یکی از مهم ترین تصمیم های بهداشتی شما این است که گربه خود را عقیم کنید . برداشت تخمدان ها و رحم گربه ماده یکی از مهم ترین پیشنهادهای دامپزشکی است و نیاز به حداقل بستری در بیمارستان و یا حتی خانه را دارد و مزایای سلامتی مادام العمر را به همراه می آورد. عقیم کردن گربه نر نیز به طرز چشمگیری رفتار حیوان خانگی شما را بهبود می بخشد و او را در خانه نگه می دارد .

[us_message color=”custom” bg_color=”#e2e2e2″]تلاش بر این است که به عنوان مشاوره دامپزشکی ، در خدمت صاحبان حیوانات خانگی بوده ؛ راهنمایی های مورد نیازشان را در اختیار آنها قرار داده و کمکی به رفاه حال صاحبان حیوانات و حیوانات شود و بدین ترتیب گامی در جهت کاهش نگرانی ها و صرف هزینه های کلان آنها برداشته شود .
تلفن تماس مشاوره دکتر دامپزشک : ۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹[/us_message]

زمان یا سن عقیم سازی گربه ماده و سن عقیم سازی گربه نر چه زمانی است ؟

  • زمان عقیم سازی گربه ماده : سن عقیم سازی گربه ماده را می توان از حداقل ۷ هفتگی در نظر گرفت ولی بهترین سن از ۴ تا ۶ ماهگی به بعد است .
  • زمان عقیم سازی گربه نر : سن عقیم سازی گربه نر را می توان از حداقل ۶ هفتگی در نظر گرفت ولی بهترین سن از ۴ تا ۶ ماهگی به بعد است .

هزینه عقیم سازی گربه ماده و هزینه عقیم سازی گربه نر در شیراز چقدر است ؟

شاید تصور کنید که گربه شما عمل جراحی بسیار سخت و پرهزینه ای در پیش رو خواهد داشت !

هزینه جراحی عقیم سازی گربه نر و قیمت جراحی عقیم سازی گربه ماده بسیار کمتر از هزینه های مراقبت و عواقب خطرناک عدم عقیم سازی گربه شماست !!!

بخاطر داشته باشید سلامت حیوان خانگی شما همیشه در اولویت است 

امروزه بدلیل شرایط اقتصادی غیر قابل پیش بینی در ایران اطلاع رسانی دقیق در مورد قیمت عقیم سازی گربه در شهرهای مختلف از جمله شیراز بسیار دشوار است . با این حال همیشه به قیمتی که سازمان دامپزشکی شیراز برای عقیم سازی گربه ماده و عقیم سازی گربه نر مد نظر گرفته دقت کنید .

عقیم سازی گربه در شیراز در کجاها انجام می شود ؟

چنانچه بدنبال بهترین مرکز درمانی دامپزشکی ، بهترین درمانگاه دامپزشکی شیراز ، بهترین دکتر دامپزشک شیراز ” با در نظر گرفتن حداقل پرداخت هزینه عمل جراحی عقیم سازی گربه و دریافت مطمئن ترین خدمات جراحی دامپزشکی “ می گردید باید از دکتر دامپزشک با تجربه کمک بخواهید .

 خانم دکتر مردانی با توجه به بهره گیری از گسترده ترین شبکه درمانی در شهرهای شیراز یزد کرمان اصفهان و تهران و شهرکرد بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه و با توجه به شرایط شما به جواب درست دست پیدا کنید


شما می توانید درصورت نیاز قبل ازمراجعه حضوری به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس و مشاوره دکتر مردانی