عقیم سازی سگ ماده در یزد شیراز تهران یاسوج – هزینه عقیم سازی سگ نر و ماده در یزد شیراز تهران یاسوج

جراحی عقیم سازی سگ نر و ماده در یزد شیراز تهران اصفهان مشهد یاسوج 

جراحی عقیم سازی سگ ماده در یزد شیراز تهران یاسوج کرمان اصفهان – هزینه عقیم سازی سگ نر و ماده در یزد شیراز تهران یاسوج کرمان اصفهان

روزانه گزارش های بسیار زیادی از صاحبان این حیوان وفادار می رسد که سگ شان رفتار های جفت گیری ناخواسته انجام می دهد ، سر و صدای زیادی دارد ، شیطنت و فعالیت بسیار زیادی در خانه دارد و یا ناآرام است و درنتیجه مراقبت و نگهداری از او را برای آنها بسیار سخت کرده !

از طرفی دیگر بررسی هایی که توسط دامپزشکان متخصص به روی بیماری های سگ ها انجام شده نشان داده که دلیل و یا زمینه ساز بسیاری از بیماری های دوست وفادار شما از جمله انواع سرطان ها ، بارداری های ناخواسته ، جفت گیری های ناخواسته ، نا آرامی ها ، عفونت ها و بیماری های خطرناک رحمی ، عفونت ها و بیماری های دستگاه ادراری ، عفونت ها و بیماری های دستگاه تولید مثلی سگ نر و سگ ماده و مشکلات زمان فحلی ؛ فعالیت تولید مثلی آن ها است !

چنانچه شما از سگی نگهداری می کنید و یا درصدد هستید که در آینده نزدیک سگی به خانه بیاورید ، یکی از مهم ترین تصمیم های بهداشتی شما این است که سگ خود را عقیم کنید . برداشت تخمدان ها و رحم سگ ماده یکی از مهم ترین پیشنهادهای دامپزشکی است و نیاز به حداقل بستری در بیمارستان و یا حتی خانه را دارد و مزایای سلامتی مادام العمر را به همراه می آورد. عقیم کردن سگ نر نیز به طرز چشمگیری رفتار حیوان خانگی شما را بهبود می بخشد و او را در خانه نگه می دارد .

شاید تصور کنید که سگ شما عمل جراحی بسیار سخت و پرهزینه ای در پیش رو خواهد داشت !

هزینه جراحی عقیم سازی سگ نر و هزینه جراحی عقیم سازی سگ ماده  بسیار کمتر از هزینه های مراقبت و عواقب خطرناک عدم عقیم سازی سگ شماست !!!

چنانچه بدنبال بهترین مرکز درمانی دامپزشکی ، و بهترین درمانگاه دامپزشکی یزد ، بهترین درمانگاه دامپزشکی شیراز تهران یاسوج کرمان اصفهان ، بهترین دکتر دامپزشک و یا بهترین کلینیک دامپزشکی با در نظر گرفتن حداقل پرداخت هزینه عمل جراحی عقیم سازی سگ و دریافت مطمئن ترین خدمات جراحی دامپزشکی “ می گردید باید از دکتر دامپزشک با تجربه کمک بخواهید .

به خاطر داشته باشید انجام هرگونه عمل جراحی و درمان را از متخصصین و دامپزشکان بسیار با تجربه بخواهید !

 خانم دکتر مردانی با توجه به بهره گیری از گسترده ترین شبکه درمانی در شهرهای یزد شیراز کرمان اصفهان و تهران و شهرکرد بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به جواب درست دست پیدا کنید


 

شما می توانید درصورت نیاز قبل از مراجعه حضوری به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس با دکتر مردانی (شیراز)