آموزش نحوه پرورش حیواناتآموزش نگهداری از پرندگانآموزش نگهداری حیواناتپیشنهاد درمانی تخصصی حیوانات شیرازپیشنهادهای درمانی تخصصی حیوانات

بهترین دامپزشکی پرندگان در شیراز

کلینیک تخصصی دامپزشکی پرندگان در شیراز

مراجعه به دامپزشک ها نیز مانند بیماری های انسانی برای هر بیماری و بسته به گونه حیوانات بر اساس تخصص دامپزشک و نحوه ارائه خدمات درمانی صورت میگیرید.
حال از کجا بهترین دامپزشک پرندگان شیراز را بر اساس مورد و نوع نیاز با توجه به دامنه وسیع تخصص دامپزشکان و تنوع بسیار زیاد گونه های حیوانی تشخیص دهیم و بشناسیم تا علاوه بر درمان دقیق و نجات جان حیوان هزینه های اضافی را نیز متحمل نشده باشیم؟
قاعدتا می بایست قبل از مراجعه حضوری به هر دکتر دامپزشک ، با شخصی معتمد و شناخته شده در این زمینه مشورت نموده تا با توجه به امکانات و تخصص هر دکتر دامپزشک تشخیص دهد که بهترین درمان را چه دامپزشکی و چه کلینیک یا مرکز درمانی میتواند انجام دهد.

دامپزشک پرندگان تهران

بهترین دامپزشکی پرندگان شیراز کجاست ؟

خانم دکتر مردانی با توجه به بهره گیری از گسترده ترین شبکه درمانی در شهرهای شیراز یزد کرمان تهران اصفهان و شهرکرد بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم به مراکز درمانی و خدماتی دامپزشکی از جمله در ” زمینه تخصصی بیماری های پرندگان زینتی و صنعتی “ و معرفی بهترین دامپزشک پرندگان در شیراز در زمینه طیور صنعتی و پرندگان زینتی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به جواب درست دست پیدا کنید.

توجه داشته باشید که شاید نیاز باشد برای درمان بیماری پرندگانی نظیر کاسکو ، عروس هلندی ، طوطی ملنگو ، پرندگان شکاری مثل شاهین . جغد به کلینیک های دامپزشکی بخصوصی مراجعه کنید !

شما می توانید قبل از مراجعه حضوری به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۸۰۹۸۷۴

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

درمان بیماری کاسکو در شیراز :

بیماری های کاسکو طیف وسیعی از علایم را شامل می شوند . برخی از این بیماری ها در کاسکو دارای علایم ظاهری یکسانی هستند و نمی توان از روی ظاهر بیماری دقیق پرنده را تشخیص داد و نیاز به بررسی دقیق تر و معاینه از نزدیک توسط دکتر دامپزشک دارد . عمدتا در کاسکو بیماری های تنفسی ، انگلی و بیماری های گوارشی را شاهد هستیم. از این رو حتما قبل از مراجعه به کلینیک های دامپزشکی مشاوره دامپزشکی بگیرید تا با اطمینان به درمان آنها اقدام کنید .

دامپزشکی پرندگان کاسکو

درمان بیماری عروس هلندی در شیراز :

عروس هلندی پرنده بسیار حساسی است و نیاز به مراقبت دلسوزانه ای دارد . در عروس هلندی نیز مشکلاتی نظیر بیماری های تنفسی ، انگلی باکتریایی و ویروسی مورد بررسی قرار می گیرد . علاوه بر اینها آسیب های فیزیکی نظیر شکستگی پای عروس هلندی ، شکستگی بال عروس هلندی و یا ضرب دیدگی ها نیز باید در این پرندگان مورد توجه قرار بگیرند .

درمان بیماری پرندگان شکاری در شیراز :

شاهین ، جغد ، عقاب از جمله پرندگان شکاری هستند که به سلامت آنها باید توجه ویژه ای شد . در شیراز کلینیک های دامپزشکی انگشت شماری وجود دارند که این پرندگان را درمان کنند . حتما قبل از مراجعه به دامپزشکی ها در شیراز مشاوره بگیرید .

درمان بیماری قناری فنچ بلبل خرمایی سهره مرغ خروس و کبوتر در شیراز :

برای درمان این پرنده ها در شیراز نیز می توانید قبل از مراجعه یا استفاده از درمان های خانگی از دکتر دامپزشک مشاوره رایگان دامپزشکی بگیرید . بسیاری از بیماری های این گونه پرندگان در خانه قابل درمان هستند !

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سلام وقتتون بخیر من یه فنچ کوچولو دارم که دوتا از انگشتای پای راستش سیاه شدن و بعد از مدتی میافتن هرروز با بتادین میشورم پاشو چه دارویی مصرف کنم خوب شه؟، ممنونم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonپرداخت و تماس
بستن