بهترین دامپزشکی پرندگان در شیراز

کلینیک تخصصی دامپزشکی پرندگان در شیراز

مراجعه به دامپزشک ها نیز مانند بیماری های انسانی برای هر بیماری و بسته به گونه حیوانات بر اساس تخصص دامپزشک و نحوه ارائه خدمات درمانی صورت میگیرید.
حال از کجا بهترین دامپزشک پرندگان شیراز را بر اساس مورد و نوع نیاز با توجه به دامنه وسیع تخصص دامپزشکان و تنوع بسیار زیاد گونه های حیوانی تشخیص دهیم و بشناسیم تا علاوه بر درمان دقیق و نجات جان حیوان هزینه های اضافی را نیز متحمل نشده باشیم؟
قاعدتا می بایست قبل از مراجعه حضوری به هر دکتر دامپزشک ، با شخصی معتمد و شناخته شده در این زمینه مشورت نموده تا با توجه به امکانات و تخصص هر دکتر دامپزشک تشخیص دهد که بهترین درمان را چه دامپزشکی و چه کلینیک یا مرکز درمانی میتواند انجام دهد.

دامپزشک پرندگان تهران

بهترین دامپزشکی پرندگان شیراز کجاست ؟

خانم دکتر مردانی با توجه به بهره گیری از گسترده ترین شبکه درمانی در شهرهای شیراز یزد کرمان تهران اصفهان و شهرکرد بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم به مراکز درمانی و خدماتی دامپزشکی از جمله در ” زمینه تخصصی بیماری های پرندگان زینتی و صنعتی “ و معرفی بهترین دامپزشک پرندگان در شیراز در زمینه طیور صنعتی و پرندگان زینتی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه به جواب درست دست پیدا کنید.

توجه داشته باشید که شاید نیاز باشد برای درمان بیماری پرندگانی نظیر کاسکو ، عروس هلندی ، طوطی ملنگو ، پرندگان شکاری مثل شاهین . جغد به کلینیک های دامپزشکی بخصوصی مراجعه کنید !

شما می توانید قبل از مراجعه حضوری به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۸۰۹۸۷۴

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

درمان بیماری کاسکو در شیراز :

بیماری های کاسکو طیف وسیعی از علایم را شامل می شوند . برخی از این بیماری ها در کاسکو دارای علایم ظاهری یکسانی هستند و نمی توان از روی ظاهر بیماری دقیق پرنده را تشخیص داد و نیاز به بررسی دقیق تر و معاینه از نزدیک توسط دکتر دامپزشک دارد . عمدتا در کاسکو بیماری های تنفسی ، انگلی و بیماری های گوارشی را شاهد هستیم. از این رو حتما قبل از مراجعه به کلینیک های دامپزشکی مشاوره دامپزشکی بگیرید تا با اطمینان به درمان آنها اقدام کنید .

دامپزشکی پرندگان کاسکو

درمان بیماری عروس هلندی در شیراز :

عروس هلندی پرنده بسیار حساسی است و نیاز به مراقبت دلسوزانه ای دارد . در عروس هلندی نیز مشکلاتی نظیر بیماری های تنفسی ، انگلی باکتریایی و ویروسی مورد بررسی قرار می گیرد . علاوه بر اینها آسیب های فیزیکی نظیر شکستگی پای عروس هلندی ، شکستگی بال عروس هلندی و یا ضرب دیدگی ها نیز باید در این پرندگان مورد توجه قرار بگیرند .

درمان بیماری پرندگان شکاری در شیراز :

شاهین ، جغد ، عقاب از جمله پرندگان شکاری هستند که به سلامت آنها باید توجه ویژه ای شد . در شیراز کلینیک های دامپزشکی انگشت شماری وجود دارند که این پرندگان را درمان کنند . حتما قبل از مراجعه به دامپزشکی ها در شیراز مشاوره بگیرید .

درمان بیماری قناری فنچ بلبل خرمایی سهره مرغ خروس و کبوتر در شیراز :

برای درمان این پرنده ها در شیراز نیز می توانید قبل از مراجعه یا استفاده از درمان های خانگی از دکتر دامپزشک مشاوره رایگان دامپزشکی بگیرید . بسیاری از بیماری های این گونه پرندگان در خانه قابل درمان هستند !

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. سلام وقتتون بخیر من یه فنچ کوچولو دارم که دوتا از انگشتای پای راستش سیاه شدن و بعد از مدتی میافتن هرروز با بتادین میشورم پاشو چه دارویی مصرف کنم خوب شه؟، ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس و مشاوره دکتر مردانی