دامپزشکی شبانه روزی شیراز : آدرس + تلفن اورژانسی

 

مراجعه به دامپزشک ها نیز مانند بیماری های انسانی برای هر مورد بر اساس تخصص دامپزشک صورت میگیرید. دامپزشکان با انجام امور درمانی به روی یک گونه خاص حیوانی در درمان آن وارد تر می شوند . یک دامپزشک متخصص اسب شاید در زمینه درمان بیماری ها سگ در شیراز از تجربه کمتری برخوردار باشد ! بسیار مهم است که دامپزشک شما ” در زمینه مورد نظر شما ” تجربه کافی داشته باشد .

۱- لیست کلینیک دامپزشکی شبانه روزی شیراز و اورژانس دامپزشکی شیراز
۲- لیست بیمارستان شبانه روزی دامپزشکی شیراز

 

آدرس دامپزشکی های شبانه روزی شیراز :

ردیف نام کلینیک دامپزشکی در شیراز آدرس آدرس تلفن
۱ بیمارستان دامپزشکی ایران شیراز ، خیابان خبرنگار ۰۷۱۳۶۲۹۰۲۷۴
 ۲ بیمارستان حیوانات خانگی فروردین شیراز خیابان قصردشت حد فاصل زرگری و قم آباد نبش کوچه ۵۸ ۰۷۱۳۶۲۶۴۷۲۹
 ۳ آریا وت شیراز، تاچارا، نرسیده به کوچه ۸، جنب بنیاد فرزانگان ۰۷۱۳۶۲۴۱۸۷۶
 ۴ بیمارستان دامپزشکی مهر شیراز فرهنگ شهر نبش کوچه ۱بیمارستان دامپزشکی مهر شیراز ۰۷۱۳۶۳۰۱۳۲۲

بهترین دامپزشکی شبانه روزی شیراز کجاست ؟

حال از کجا بهترین دامپزشک شیراز و بهترین مرکز درمانی دامپزشکی شیراز را بر اساس مورد و نوع نیاز حتی در موارد اورژانسی تشخیص دهیم و بشناسیم تا علاوه بر درمان دقیق و نجات جان حیوان هزینه های اضافی را نیز متحمل نشده باشیم؟ قاعدتا می بایست  قبل از مراجعه به دامپزشک با شخصی معتمد و شناخته شده مشورت نموده تا با توجه به امکانات و تخصص دامپزشک ها و مراکز درمانی دامپزشکی تشخیص دهد که بهترین تشخیص و درمان مطابق با شرایط شما را کدام دکتر دامپزشک شیراز و سایر شهرهای استان فارس ، و چه کلینیک دامپزشکی در شیراز و سایر شهرهای استان فارس می تواند انجام دهد. قبل از انجام امور درمانی همیشه مشاوره گرفتن از دکتر دامپزشک با تجربه در زمینه مشاوره دامپزشکی را در اولویت قرار دهید .

اورژانس دامپزشکی شیراز کجاست ؟

اغلب مواقع خدمات خوبی در مواقع اضراری برای حیوانات وجود ندارد. البته بیمارستان ها و درمانگاه های زیادی هستند که بصورت شبانه روزی فعالند اما در شرایط حاد و فوری ضعیف عمل میکنند. پس نیاز است که در شرایط اورژانس سریعا با یک دامپزشک بصورت تلفنی مشاوره گرفنه و اقدامات اولیه برای نجات جان حیوان خود انجام دهید.

دکمه بازگشت به بالا