لیست کلینیک های دامپزشکیدامپزشکی شیراز

دامپزشکی یارا خلدبرین شیراز : آدرس + تلفن

اگر ساکن شیراز هستید و نیازمند بهترین خدمات دامپزشکی با تعرفه مصوب سازمان دامپزشکی شیراز هستید دامپزشکی خلدبرین شیراز یا همان دامپزشکی یارا شهر شیراز این خدمات را به بهترین شکل در اختیار شما عزیزان قرار می دهد .
خدمات دامپزشکی یارا در خلدبرین شیراز شامل انواع خدمات دامپزشک در زمینه بیماری های سگ و گربه و همچنین دامپزشکی خرگوش ، دامپزشکی پرندگان شیراز نظیر کاسکو ، عروس هلندی ، طوطی ملنگو , کاکادو ، مرغ عشق ، قناری ، پرندگان شکاری مثل جغد ، عقاب ، شاهین و سایر پرندگان و حیوانات از جمله حیوانات اگزوتیک می باشد .
تیم جراجی دامپزشکی خلدبرین شیراز بهترین خدمات جراحی از جمله خدمات عقیم سازی سگ ماده و عقیم سازی سگ نر و عقیم سازی گربه نر و عقیم سازی گربه ماده در شیراز را به شما ارائه می دهد .
خدمات ارتوپدی دامپزشکی مرکزی شیراز در درمان شکستگی های لگن سگ و گربه ، شکستگی دست یا پای سگ و شکستگی دست یا پای گربه و درمان شکستگی های بال و پای پرندگان نیز کمک کننده است .

دامپزشکی خلدبرین شیراز به عنوان یک درمانگاه دامپزشکی مرکزی در شهر شیراز انواع خدمات دامپزشکی را به ساکنین نقاط مختلف شیراز ارائه می دهد .

کلینیک دامپزشکی یارا شیراز

کلینیک دامپزشکی یارا  شیراز بران است که در کنار شما حیوان دوستان و حیوانات خانگی شما باشد . می خواهیم شما را راهنمایی کنیم تا از اتفاقات پیش بینی نشده پیشگیری کنیم و در نهایت شادی شما و پت های مهربانتان را ببینیم . احترام به حیوانات برخواسته از فرهنگ هر جامعه است، اما این که این فرهنگ چطور و از کجا شکل می گیرد بحثی دیگر است . شاید برایتان تا به حال این سوال پیش آماده است که چطور می شود برخی حیوانات در برخی نقاط از دنیا به عنوان غذایی معمولی سرو شوند و در برخی نقاط دیگر از دنیا دقیقا همین حیوانات مورد احترام مردم باشند و یا حتی مقدس!

درمانگاه دامپزشکی یارا  به شما کمک می کند تا همانند یک پرستار دامپزشک در کنار حیوانات خانگی خود باشید .

همه چیز برای کمک به حیوانات شما آماده است

  • بخش تخصصی پرندگان
  • پت شاپ کامل و به روز شده
  • رادیولوژی و سونوگرافی حیوانات
  • واکسیناسیون سگ و گربه
  • جراحی تخصصی
  • شست و شو و آرایشگاه حیوانات
  • پانسیون حیوانات خانگی
2.6/5 - (83 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا