آموزش نحوه پرورش کاسکو

هزینه آزمایش تعیین جنسیت پرنده + تعیین جنسیت کاسکو 🐦

 

تعیین جنسیت کاسکو و پرندگان با روش قطعی در شیراز

در این مقاله خلاصه ای در مورد اینکه تعیین جنسیت کاسکو دم قرمز چگونه است و تست تعیین جنسیت پرندگانی که تشخیص نر و ماده آنها از هم سخت است آورده شده است . شاید برای شما مهم باشد که بدانید تشخیص جنسیت کاسکو در شیراز و سایر پرندگان در کجا صورت می گیرد تا با تشخیص کاسکو نر و ماده از هم و تشخیص پرندگان نر و ماده از هم بتوانید به اهداف پرورشی خود دست یابید .

 

 

تعیین جنسیت پرنده به روش جراحی :

برای سال های زیادی، تشخیص جنس به روش جراحی بسیار رایج بود. قبل از عمل، نیاز بود که پرندگان طی دوره زمانی خاصی رژیم غذایی بخصوصی را رعایت کنند که در طول عمل دچار مشکلی نشوند . دامپزشک یک برش کوچک را در سمت چپ پرنده شما ایجاد می کند ، زیرا سمت چپ جایی است که تخمدان کاسکو قرار گرفته است . درنهایت دامپزشک شما با بررسی ارگان های درونی پرنده به جنسیت آن پی می برد.

 

 

تعیین جنسیت با استفاده از آزمایش DNA :

امروزه پیشرفت های علمی باعث شده است که با انجام آزمایش دی ان ای ( DNA ) تشخیص جنسیت پرنده با اطمینان ۱۰۰% بوده و سریع و غیر تهاجمی باشد. یک نمونه خون یا پر، که توسط دامپزشک شما گرفته شده، برچسب گذاری شده و به آزمایشگاه ارسال می شود. اگر شناسایی جنس پرنده به جمع آوری پرها بستگی دارد، باید چهار یا پنج نمونه پر از پرنده گرفته شود. دامپزشک شما می تواند هم از نمونه پر و هم از نمونه خون جهت تشخیص جنسیت پرنده استفاده کند .

 

 

هزینه آزمایش تعیین جنسیت پرندگان :

روش جراحی ، در حالی که تقریبا ۱۰۰ درصد دقیق است، پرنده شما را در پروسه درمانی و پزشکی قرار می دهد. خطاهای مربوط به روش جراحی به طور معمول به علت دارا بودن کیسه های هوایی یا معده بزرگ است و در اثر مشاهده ضعیف ارگان های جنسی صورت میگیرد . هر روش جراحی خطرات مربوط به خود را دارد ، اما رایج ترین خطر جراحی ، خطر خونریزی است. جراحی با هزینه بالاتر و دوره بهبودی طولانی تری انجام می شود . تشخیص جنسیت با استفاده از DNA با ریسک کمتری مواجه است ، هزینه کمتری دارد و به شما پاسخ ۱۰۰% می دهد .تعیین جنسیت با استفاده از آزمایش DNA خطر و هزینه کمتری داشته و به شما پاسخ ۱۰۰% می دهد خانم دکتر مردانی با تکیه بر تخصص کاملا مرتبط ، تجربه و ارتباطات در زمینه دامپزشکی و ایجاد شبکه های قوی مشاوره ای در شهرهای شیراز یزد کرمان تهران اصفهان مشهد بوشهر ارومیه و شهرکرد بهترین مشاوره قبل از مراجعه مستقیم به مراکز درمانی و خدماتی دامپزشکی را در اختیار شما قرار خواهد داد تا در کمترین زمان و با کمترین هزینه و با توجه به شرایط شخصی شما به جواب درست دست پیدا کنید.

 

 

 

 

شما می توانید درصورت نیاز قبل از مراجعه حضوری به مراکز درمانی جهت دریافت مشاوره رایگان با دکتر مردانی تماس بگیرید

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا