بیمارستان دامپزشکی شیراز | خدمات دولتی و خصوصی دامپزشکی جنوب کشور

بیمارستان دامپزشکی شیراز | خدمات دامپزشکی جنوب کشور

نگهداری از حیوانات وقت و حوصله بسیار می خواهد . عضو جدید خانواده شما همانند کودک شما نیازمند توجه و رسیدگی است . نگهداری از حیوانات هزینه بر است و حتما هزینه های نگهداری از آنها ذهن شما را درگیر خواهد کرد .
چاره چیست ؟!
قبل از پذیرفتن عضو جدید شما باید با همه خوبی ها و نگرانی های آن آشنا باشید . شاید شرایط شما برای سرپرستی حیوان خانگی مناسب نباشد ! . 
تلاش ما این است که اطلاعات کافی در اختیار شما قرار دهیم تا بدون نگرانی از دوست جدید خود مراقبت کنید .
این اطلاعات کاملا رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت …

بهترین دامپزشک شیراز

چگونه از مشاوره دامپزشکی بیمارستان دامپزشکی شیراز استفاده کنیم ؟

چنانچه سوالی در ذهن شما بوجود آمد می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید . خانم دکتر مردانی با بهره گیری از بزرگترین شبکه دامپزشکی کشور جامع ترین و کامل ترین مشاوره را در اختیار شما قرار خواهد داد .
همچنین شما می توانید قبل از مراجعه مستقیم به بیمارستان های دامپزشکی یزد ، شیراز ، تهران و سایر شهرهای کشور با شماره زیر تماس بگیرید:

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹    و     ۰۹۱۲۰۸۰۹۸۷۴

ساعت کار مشاوره دامپزشکی بیمارستان دامپزشکی شیراز به چه صورت است ؟

خدمات مشاوره بیمارستان دامپزشکی شیراز رایگان بوده و بصورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

بیمارستان دامپزشکی شیراز شامل چه بخش هایی است ؟

خدمات بیماستان دامپزشکی شیراز شامل اورژانس دامپزشکی شیراز ، رادیولوژی و سونوگرافی سگ و گربه و خرگوش و پرندگان و حیوانات اگزوتیک . بخش بستری حیوانات ، پانسیون حیوانات در شیراز ، خدمات تربیتی و مشاوره ای حیوانات ، مشاوره تغذیه پرندگان سگ و گربه و سایر حیوانات در شیراز ، دامپزشکی پرندگان شیراز ، واکسیناسیون سگ و گربه ، صدور شناسنامه گربه و سگ و صدور گواهی سلامت سگ و گربه ، دندانپزشکی سگ و گربه در شیراز ، جراحی حیوانات شامل عقیم سازی سگ و گربه شیراز ، درمان و جراحی یا درمان انواع شکستگی های سگ و گربه و پرندگان و خرگوش و سایر حیوانات خانگی در شیراز .خدمات بهداشتی شامل کوتاهی مو سگ و گربه ، شست و شوی سگ و گربه و سایر حیوانات ، کوتاهی موی سگ و گربه و اصلاح منقار و پر پرندگان ، خدمات ویزیت در محل سگ و گربه شیراز ، درمان بیماری های عفونی در شیراز از جمله اسهال خونی ، تعیین جنسیت پرندگان و درمان انواع بیماری های حیوانات خانگی می باشد .

مشاوره دامپزشکی بیمارستان دامپزشکی شیراز

هزینه ویزیت سگ در شیراز چقدر است ؟ هزینه ویزیت گربه در شیراز چقدر است ؟ هزینه ویزیت پرندگان در شیراز چقدر است ؟ هزینه ویزیت خرگوش در شیراز چقدر است ؟ هزینه ویزیت حیوانات در شیراز چقدر است ؟

هزینه ویزیت حیوانات مختلف بسته به گونه آنها از ۱۰ هزار تومان تا ۷۰ هزار تومان متغیر است . حتی در بین پرندگان مختلف شامل کاسکو، عروس هلندی ، کاکادو ، طوطی ملنگو ، مرغ و خروس ، سهره ، قناری و سایر پرندگان نیز نرخ ویزیت متفاوتی را شاهد خواهید بود . کلیه هزینه ها باید متناسب با تعرفه سازمان دامپزشکی شیراز باشد . شما می توانید جهت اطلاع از هزینه ویزیت حیوانات در شیراز با شماره زیر تماس بگیرید : 

۰۹۱۷۲۲۷۴۰۱۹      و      ۰۹۱۲۰۸۰۹۸۷۴

 

[us_blog columns=”4″ items=”1000″ categories=”%d9%be%db%8c%d8%b4%d9%86%d9%87%d8%a7%d8%af-%d8%af%d8%b1%d9%85%d8%a7%d9%86%db%8c-%d8%aa%d8%ae%d8%b5%d8%b5%db%8c-%d8%ad%db%8c%d9%88%d8%a7%d9%86%d8%a7%d8%aa-%d8%b4%db%8c%d8%b1%d8%a7%d8%b2″ layout=”flat” img_size=”us_350_350_crop” show_date=”” show_author=”” show_categories=”” show_tags=”” show_comments=”” show_read_more=”1″ content_type=”none”]
دکمه بازگشت به بالا
Call Now Buttonتماس و مشاوره دکتر مردانی